výrazně větší pokles estrogenu

Měřili také každodenní míru poklesu, vypočtené během 5 dnů po každém vrcholu hormonu v jejich cyklech.

Část cyklu, který byl pro tým obzvláště zajímavý, byly 2 dny po hladině estrogenu vrcholu v luteální fázi cyklu. Toto je čas po ovulaci, ale před menstruací.

Významně větší pokles estrogenu

Tým zjistil, že u žen s migrénou klesla hladina estrogenu o 40 procent, ve srovnání s 30 procenty u žen bez anamnézy migrény.

Ačkoli byly měřeny jiné hladiny hormonů, v estrogenu byly zjištěny jediné významné změny.

„Tyto výsledky naznačují, že proces„ dvou zasažení “může spojit stažení estrogenu na menstruační migrénu. Rychlejší pokles estrogenu může učinit ženy zranitelné vůči běžným spouštěčům migrénových útoků, jako je stres, nedostatek spánku, potravin a vína. “

Přestože vyšetřování použilo relativně velkou velikost vzorku a účinek, který našli Měl podstatnou velikost, byla pro studie určitá omezení. Ve vzorku migrény byl nepřiměřený počet japonských a čínských žen ve skupině bez migraine a příliš mnoho bílých a černých žen. Protože úrovně pohlavních hormonů se mohou v různých etnických skupinách lišit, mohlo by to mít dopad na výsledky.

Přehled současného výzkumu migrény a estrogenu, publikovaného v současném názoru v neurologii, dospěl k závěru, že ačkoli se zdá, že estrogen hraje podstatnou roli, celkový obraz je složitý.

Studie zkoumající faktory zapojené do migrény objevily zajímavé rozdíly v řadě aspektů, včetně rozdílů v centrálním nervovém systému.

Přezkum také poznamenal, že role estrogenu se zdá být klíčová a naznačuje, že hormonální léčba by mohla pomoci snížit frekvenci migrén pro některé ženy, zejména pokud se zdá, že jejich migréna je menstruálně spojena.

K zajištění těchto zjištění bude nutný další výzkum. Studie však působí jako další pramen důkazů směřujícího ve směru estrogenu a jeho role v migréně. Další otázky, na které budou vědci muset odpovědět, jsou proč a jak má estrogen tento dopad u některých žen.

 • Bolest hlavy/migréna
 • Zdraví/gynekologie žen

jsou pro vás oves dobré? Podle některého výzkumu mohou mít řadu potenciálních přínosů pro zdraví.

. V posledních několika desetiletích se oves stal velmi populárním „zdravým jídlem“.

Tato funkce znalostního centra MNT je součástí sbírky článků o zdravotních výhodách populárních potravin. Pokryjeme všechny zdravotní přínosy, které by oves mohl mít, a vysvětlíme výzkum těchto tvrzení. Hladiny cholesterolu a snižování rizika kolorektálního karcinomu. Studie po více než desetiletí.

Došli k závěru:

“[C] Spotřeba ovesů a produktů na bázi ovesů významně snižuje koncentraci celkového cholesterolu a lipoproteinu s nízkou hustotou bez nežádoucích účinků na vysokou hustotu lipoproteinového cholesterolu nebo triglyceridových koncentrací. “

2) Kolorektální rakovina

Výzkumníci v Británii a Nizozemsku sdruženi zveřejněni Evid Ence, která pokrývala téměř 2 miliony lidí, aby vyhodnotily, zda je dieta s vysokým obsahem vlákna (hlavně z celých zrn a obilovin, jako je oves) spojena s nižším rizikem rakoviny kolorektálního kolorektálu. Jejich zjištění byla zveřejněna v BMJ. Autoři dospěli k závěru: „Vysoký příjem dietních vláken, zejména obilovin a celá zrna, byl spojen se sníženým rizikem kolorektálního karcinomu.“

3) Krevní tlak

Článek publikovaný v American Journal of Clinical Nutrition dospěl k závěru, že strava včetně spousty celozrn (jako je oves nebo celozrnný chléb) je stejně účinná jako užívání antihypertenzivních léků při snižování krevního tlaku.

Zjistili, že tři porce denně mohou „výrazně snížit riziko kardiovaskulárních chorob u lidí středního věku hlavně prostřednictvím mechanismů snižujících krevní tlak.“

4) trávení a obezitu

podle a Rozsáhlá sbírka vědeckých recenzí zveřejněná v vydání Doplňku v říjnu 2014 Britského časopisu Nutrition Oats může hrát důležitou roli při zlepšování satut (pocitu plnosti), kvalitě stravy a trávicího, kardiovaskulárního a obecného metabolického zdraví.

Celá zrna se často doporučují pro jejich b Enficial účinky na gastrointestinální trakt. Vědci navrhují potenciální účinky na zdraví od zlepšeného imunitního zdraví až po snížení rizika obezity a chronické onemocnění. Hmotný index (BMI). Vědci uvádějí, že se zdá, že konzumace ovesu pomáhá snižovat hlad a zvyšuje pocity plnosti. Mohou pomoci snížit zácpu. To zahrnuje avenanthramidy, což jsou polyfenoly. Avenanthramidy mohou hrát roli při udržování nízkého tlaku krevním tlakem zvýšením produkce oxidu dusnatého. Mohli by také mít protizánětlivé a anti-úvěrové vlastnosti, když jsou lokálně aplikováni na pokožku.. Je známo, že tento konkrétní typ vlákna pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu. Jeden šálek (81 gramů) suchého ovesu obsahuje 7,5 gramů vlákniny, doporučený denní příjem vlákna je 25 gramů pro ženy a 38 gramů pro muže.

minerály – oves jsou bohaté na řadu důležitých minerálů , vitamíny a antioxidanty. Pouze 100 gramů ovesů obsahuje:

 • 51 procent denního doporučeného příjmu thiaminu
 • 8 % riboflavin
 • 5 procent niacin
 • 6 procent vitaminu B6
 • 14 procent folátu
 • 13 procent kyseliny pantothenové
 • 26 procent železa
 • 44 procent hořčíku
 • 52 procent fosforu
 • 12 procent draslíku
 • 26 procent zinku
 • 31 procent mědi
 • 246 procent manganu

Kalorie – Jeden šálek suchého ovesu (80g) obsahuje přibližně 297 kalorií. , jsou pěstovány ve stejných polích jako pšenice nebo ječmen a tyto plodiny mohou někdy kontaminovat oves s lepkem. Proto ti, kteří mají intoleranci lepek nebo celiakii, mohou mít při jídle oves.

, podívejte se na další čtení Na naší sbírce článků o jiných potravinách.

a lékařské časopisy a asociace. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

jsou naše úsilí o hubnutí odsouzeny k selhání? Pravděpodobně se nám dokonce podaří dosáhnout uspokojivější váhy – ale můžeme to udržet? Prostřednictvím tohoto utrpení kvůli pocitu fitter, atraktivnějšího a lepšího zdraví.

Být krátkodobý?

Vědci z University of Florida v Gainesville se nedávno rozhodli zjistit, jak dlouho dokážeme udržovat hubnutí a jejich zjištění nejsou velmi optimistická.

Kathryn Rossová – která je docentem na University of Florida College of Public Health and Health Professions – a její tým předpokládal, že po konvenčních předpokladech, poté, co osoba zažije významné hubnutí, existuje „limbo“ období hubnutí Údržba před tím, než se tato osoba začne znovu přibírat.

Jejich pracovní hypotéza však nebyla ověřena. A dokonce i někteří, kteří byli schopni prohrávat – v průměru tomu tak nebylo. Okamžitě začali znovu získat váhu. “

Kathryn Ross

Zjištění studie byla zveřejněna v časopise Obesity.

Mnoho z nás nemůže udržovat hubnutí

Stávající studie citované Rossem a kolegy již ukázaly, že jednotlivci, kteří zažívají značné úbytek na váze, mají tendenci se pohybovat mezi třetí a polovinou liber, které se vrhly do roku od svého počátečního úspěchu.

Otázka, že se vědci zajímali o řešení, však bylo, jak dlouho trvalo, než lidé začali znovu získat váhu. Ačkoli poprvé věřili v „období milosti“, ve kterém si lidé před relapsem udržovali svou novou váhu, současná studie prokázala, že vědci se mýlí.

Tým pracoval se 75 účastníky, kteří všichni dokončili 12 týdnů, Program hubnutí na internetu. Prostřednictvím tohoto programu se účastníkům podařilo náklady na nicozero zbavit 12,7 liber (což je kolem 5,7 kilogramů) nebo libry (0,4 kilogramů) týdně, v průměru. Účastníci studie se budou i nadále vážit každý den po dobu 9 měsíců. Dokázali tak učinit z pohodlí svých domovů pomocí „inteligentních měřítek“, které byly schopny předat data vzdáleně „pro výzkum serverů prostřednictvím bezdrátových nebo mobilních sítí“.

Vědci Všimněte si, že přibližně 77 dní od začátku studie začali účastníci zažívat opětovné získání váhy a přibližně 0,15 liber (nebo 0,07 kilogramů) týdně.

po přibližně 222 dnech od začátku Program, hmotnost znovu se zpomalil, přičemž účastníci každý týden nasazovali pouze asi 0,13 liber (0,06 kilogramů). jim. Data od ostatních 5 účastníků byla ignorována, protože byly neúplné.

Proč se odrazíme, jak se tomu můžeme vyhnout? Nejvzdálenější období pro opětovné získání hmotnosti jsou, aby mohly vytvářet strategie pro prevenci a údržbu hubnutí.

Ross a její tým však spekulují, že jejich sociální prostředí – s tolika pokušeními a povzbuzujícími lidmi, aby se oddávali nezdravým stravovacím návykům – s tím mohou mít něco společného.

„Jsme obklopeni snadnými příležitostmi k tomu Získejte vysoce kalorické, s vysokým obsahem tuku a je pro mnoho lidí těžké budovat aktivitu do svého dne, “varuje.

Jinými slovy, jakmile dosáhneme našich cílů na hubnutí, my jsme Je dostatečně spokojen s naším pokrokem, abychom se dostali do stejných pokušení, která vedla k tomu, že byla na prvním místě nezdravou váhou. Říká, že někteří dietery zůstávají úspěšní a po počátečním úspěchu hubnutí se nevrátí zpět.

Pro ty z nás, kteří mají zájem udržet náš pokrok Zůstaňte na trati.

Nejprve „povzbuzuje lidi, aby se každý den vážili. To vám umožní vidět, jak změny, které provádíte při jídle a činnosti, ovlivňují vaši váhu, “dodává. Cesta údržby] a ne tolik každodenní variace. “

Pokud jde o úpravu zpět na vyšší kalorický příjem po hubnutí, Ross doporučuje, abychom přidali pouze dalších 100 kalorií denně. Pak bychom měli i nadále udržovat karty na naší váze a podle toho upravit náš kalorický příjem. Abychom udržovali, “říká Ross. Cvičení je stejně důležité pro udržení našeho těla ve formě, takže bychom neměli zapomenout do našeho režimu – a udržet si to.

 • Výživa/strava
 • Obezita / hubnutí / fitness

jsou probiotika dobrá nebo špatná pro Crohnovu chorobu? Někteří lidé berou probiotika, aby zlepšili trávicí bakterie ve střevech.

Probiotika mohou pomoci snížit příznaky tohoto stavu. Studie, zda by probiotika mohla lidem s Crohnovou chorobou nabídnout jakékoli výhody. Výhody

Výzkum naznačuje, že lidé s Crohnovou chorobou mají změněný „mikrobiom“, což znamená, že trávicí bakterie v jejich střevě jsou nevyvážené. Mikrobiom může umožnit osobě s Crohnovou chorobou snížit nepravidelné imunitní reakce a zažít méně příznaků. střevní zánět a anomálie imunitní systém. To by mohlo minimalizovat příznaky Crohnovy choroby, jako je gastrointestinální podráždění, průjem a žaludeční naštvaný. Tato jídla do jejich stravy a zaznamenávají jakékoli změny v jejich příznacích.

Contents

//
//